Zirkonyum Diş

Beyaz renkli Zirkonyum alaşımdan oluşan Zirkonyum Diş Kaplama köprü metal protez dişler yerine kullanılmaktadır. Yüksek dayanıklılık ve arka bölgedeki köprülerde estetik bir görünüm sağladıklarından dolayı full porselen köprü diş sisteminin en büyük avantajıdır ve aynı zamanda metalsiz köprü veya metal desteksiz köprüler olarak da adlandırılmaktadırlar. Ayrıca beyaz diş diye de adlandırılan Zirkonyum Protez en sağlam ve kaliteli protez dişler olup, Zirkonyum Diş Fiyatları için lütfen bilgi alınız.zirkonyum diş kaplama

- Cad Cam isimli bilgisayar sistemi ile Zirkonyum Diş Kaplama yapılmaktadır.
- Yüz Şekilleri ve Diş karakteristik formuna göre bay ve bayan olarak ayrıca yaş ve fiziğide baz alarak ölçüm yapılıp uygulanmaktadır.
- Hasta renk seçimini diş hekim ve teknikerlerimizle beraber seçmektedir.
- Tüm uygulamalar diş hekimi, diş teknikeri ve hasta üçlüsü olarak başlamaktadır.
- Diş hekimi ve diş teknikerlerimizin kontrolü altında estetiği tamamlamaktayız.
- Gülüş tasarımını yaptıktan sonra zirkonyum protez dişleri yaparken hazırlanan bu tasarımı baz almaktayız. Kadınsı, Erkeksi, Yumuşak, Sert, Yaşlı, Genç olarak sınıflara ayırdıktan sonra hastalara estetik modelleri sunuyoruz.

Kliniğimizde uzman doktor ve diş estetisyenlerimizin yaptığı Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatı, yapılacak olan zirkonyum ve uygulanacak olan dişe göre Zirkonyum Diş Fiyatları farklılık göstermektedir.

Fiyatların yasal olarak paylaşılması Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklandığı için detaylı bilgi almak için İstanbul daki kliniğimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sektöre göre en kaliteli ve ekonomik olan zirkonyum diş tedavisinin garantisini vermekteyiz.