Lamine Diş

Bir çok diş bozuklukları dahil olmak üzere dişlerin görünümü olumsuz yönde etkileyen faktörlerin tedavisinde estetik ve kozmetik olarak uygulanan alternatif bir tedavidir. Genel olarak ön dişlerde estetik sorunları için porselenden hazırlanmış olan tabakanın dişlerin ön yüzlerine yapıştırılıp problemin giderilmesini hedefleyen tedavi yöntemidir. Sağlam yapıları ve bozulmayan renkleri sayesinde dişlere doğal ve estetik bir güzellik katmak için yeterlidirler. Lamina yaprak sayesinde kendinizden emin bir şekilde rahatlıkla gülümseyebilirsiniz.

Lamine diş fiyatları için lütfen bilgi alınız.

1 mm tabakanın doğal dişlerinizin ön yüzünden kaldırarak yapay tırnak gibi dişlerin yüzeylerine yapıştırma işlemine Lamine Diş Uygulaması adı verillmektedir.

Tamamen ince ve şeffaf bir yapıya sahip olduklarından dolayı kırılma riski yüksek olduğundna dolayı geceleri diş sıkma ve diş gıcırdatma gibi problemi olan hastalarımıza bu yöntemi kesinlikle önermiyoruz.

Lamine Diş

Lamina Diş Uygulamaları

1- Lamina Diş Kaplama Uygulaması
2- Lamine Yaprak Diş Kaplama Uygulaması
3- Lamina Şeffaf Diş Uygulaması
4- Lamina İnce Diş Uygulaması
5- Lamine Estetik Diş Uygulaması
6- Lamina Beyaz Diş Kaplama Uygulaması
7- Lamina Yapıştırma Diş Uygulaması
8- Şeffaf Lamina Diş Kaplaması

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde uygulamalarını yapan diş estetisyen uzmanlarımız lamina diş tedavisi fiyatlarında kesinlikle en ucuz fiyat garantisi vermektedir.Yapılacak olan lamina diş yerine göre lamine yaprak diş fiyatları değişmektedir. Bu lamine diş kaplama ücretleri dişe göre veya hangi dişe yapılması gerektiğine göre lamine diş ücretleri değişmektedir.Fakat en uygun ucuz lamina diş ve lamine yaprak diş kaplama uygun fiyat garantisi vermektedir. Lamina yaprak diş ücretlerini ve lamina diş fiyat tarifesi hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.