Kompozit Dolgu

Protez dişi büyütmek veya bir kusurunu tedavi etmek ya da dişin rengini veya şeklini değiştirmek için yapılan ilave çalışmalardır. Mikrofil ajanlar kullanılarak doğal dişin dış yüzeyine tutularak şekil ve renk bozuklukları kolay bir şekilde giderilmektedir.

Koruyucu diş hekimliği işlemlerinden bir tanesi olan bonding sistemi bünyemizde modern sistemlerde uygulanmaktadır ve çoğu durumda en az miktarda diş kaybı ile bu işlem gerçekleştirilmektedir.

Bonding sistemi uygulanarak yapılan tedavilerde kesinlikle ağrı hissedilmemekte olup ve tamamen bonding kompozit protez dolgu ile dişleriniz doğal görünmektedir ve siz bile ana dişi zannedersiniz kısaca çok doğaldır. Ayrıca kesinlikle zamanla renk solması veya renk dolması durumları olmamaktadır.

Kompozit Dolgu

Kompozit Diş Dolgusu Uygulamalarımız:

1- Kompozit Beyaz Diş Dolgusu Uygulaması
2- Işınlı Diş Dolgusu Uygulaması
3- Gümüş Diş Dolgusu Uygulaması
4- Civalı Diş Dolgusu Uygulaması
5- Amalgam Diş Dolgusu Uygulaması
6- İnley Diş Dolgusu Uygulaması
7- Onley Diş Dolgusu Uygulaması
8- Estetik Kompozit Diş Dolgusu Uygulaması
9- Kırılmaz Diş Dolgusu Uygulaması
10- Lazerli Diş Dolgusu Uygulamaları
11- Kurşun Diş Dolgusu Uygulaması
12- Estetik Beyaz Diş Dolgusu
13- Estetik porselen Diş Dolgusu
14- Kırılmaz Diş Dolgusu

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde uygulamalarını yaptığımız estetik kompozit diş dolgusu ücretleri normal estetik diş dolgusu fiyat tarifesinin çok altında olup çok uygun fiyatlar ile ucuz estetik beyaz diş dolgusu yapmaktayız. Uygun fiyatlı beyaz diş dolgusu ücretleri ile ışınlı lazerli diş dolgusu fiyatları civalı diş dolgusu ücreti kırılmaz sağlam diş dolgusu ücreti kurşun diş dolgusu fiyatları inley onley diş dolgusu fiyat tarifesi ve estetik kırılmaz diş dolgusu ücretleri ve fiyat tarifeleri hakkında daha eniş bilgi almak için lütfen diş tedavi kliniğimizi arayınız.