Ortodonti Tedavisi

Ortodonti Tedavisi, Diş Teli Tedavisi, Diş Teli Fiyatları, Hastanın diş yapısı bozukluklarında kişinin tercihine göre uygulanmakta olan bir tedavi yöntemidir. İnsanlar daha düzgün ve güzel dişlere sahip olmak ve kendini daha rahat ve güvenli hissetmek için ortodontik tedaviye başvurmaktadırlar.

Estetik protezlerin tam aksine ortodontik tedavi uzun sürede de diş sağlığını sağlamaktadır ve bu yöntem apareylerle kesin çözüme ulaştırmakla beraber dişleri %100 olarak estetik bir hale getirmektedir.

Ortodonti Tedavisi

Diş vakalarına göre ortodonti tedavisi süresi değişiklik göstermektedir. Konu hakkında detaylı bilgiyi uzman diş hekimlerimizden alabilirsiniz.

Ortodonti muayenesi kliniğimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır. 25 yıllık tecrübemizle alanında uzman, deneyimli Ortodontist hekimimiz İstanbul daki kliniğimizde hizmet vermektedir. Eğer İstanbul da Ortodontist tavsiyesi arıyorsanız, Güveni, Kaliteyi ve Ekonomik fiyatlarları bir arada bulabileceğiniz kliniğimize bekleriz. Ortodonti tedavisi fiyatları, Diş Teli Tedavi ücretleri, Diş Teli Tedavisi süresi, Ortodonti tedavisi nedir nasıl yapılır sorularınıza cevap almak istiyorsanız,

Diş Teli Fiyatları için lütfen bilgi alınız.Ortodonti Diş Teli Tedavisi Uygulamalarımız;

Diş Teli Tedavisi
Braket Tedavisi
Ortodonti Tedavisi
Şeffaf Diş Plağı Tedavisi
Şeffaf Braket Tedavisi
Şeffaf Diş Teli Tedavisi
Metal Diş Teli Tedavisi
Yamuk Diş Tedavisi
Ayrık Diş Tedavisi

Diş Eğriliği Tedavisi
Aralıklı Diş Tedavisi
Ortodontik Yer Tutucu Tedavisi
Diş Bozukluğu Tedavisi
Diş Eğriliği Tedavisi
Ortodontist Tedavisi
Çarpık Diş Tedavisi
Ortodontik Diş Lastikleri Tedavileri
Şeffaf Gece Plağı